Przegląd kosmetyków do pielęgnacji obuwia

Obuwie to część garderoby, która prawdopodobnie w największym stopniu jest narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wilgoć, kurz, sól wykorzystywana zimą do posypywania jezdni i chodników oraz czynniki typowo mechaniczne, takie jak zginanie czy otarcia, powodują uszkodzenia na naszych butach.

Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele profesjonalnych i ekskluzywnych produktów obuwniczych o właściwościach pielęgnacyjnych, oczyszczających czy też impregnujących. Ich właściwy dobór i odpowiednie stosowanie zapewni dobry wygląd, zadba o komfort użytkowania, a tym samym przedłuży żywotność obuwia.

Poniżej prezentujemy wybrane produkty marki Bama, których właściwości i zastosowane technologie zapewnią kompleksową pielęgnację i ochronę. Wysoka jakość produktów jest gwarancją bezpieczeństwa ich stosowania. Przeczytaj, sprawdź i ciesz się dobrą kondycją swoich ulubionych trampek, skórzanych botków czy nubukowych butów New Balance.

 

PIANKA CZYSZCZĄCA

pianka czyszczaca

Pianka czyszcząca to jeden z obuwniczych niezbędników. Dzięki niej z łatwością, a przy tym bez narażania na ewentualne przebarwienia, usuniesz zabrudzenia z powierzchni skórzanych, syntetycznych oraz materiałów tekstylnych. Nadaje się zarówno do czyszczenia obuwia, ubrań jak również torebek. Produkt jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu nadaje się do stosowania na wszelkie kolory. Posiada doskonałe właściwości odżywcze.

 

SZAMPON DO OBUWIA

szampon

Szampon do obuwia będzie bardzo przydatnym kosmetykiem, który usunie zabrudzenia z obuwia sportowego wykonanego z materiałów tekstylnych. Dobrze mieć go w swoim domu, szczególnie, jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, a twoje buty są często wystawiane na działanie czynników zewnętrznych.

 

NANO IMPREGNAT

protector

Kiedy nasze obuwie jest już dokładnie oczyszczone, koniecznie należy je zaimpregnować. Impregnat z NANO cząsteczkami Bama Power Protektor, odznacza się wyjątkową skutecznością w zapewnianiu ochrony przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Będzie odpowiedni dla wszelkiego rodzaju materiałów i co najważniejsze nie ogranicza ich oddychalności. Dzięki wyposażeniu w specjalną formułę TEX, będzie również odpowiedni do obuwia z membraną.

DEZODORANT

dezodorant

Na sam koniec produkt, który z pewnością przyda się przy pielęgnacji niemal każdych butów. Dezodorant do obuwia, o bardzo przyjemnym zapachu i właściwościach antybakteryjnych, doskonale odświeża jego wnętrze i utrzymuje swoje działanie przez 48 godzin. Ergonomiczny, prosty w użyciu aplikator, pozwoli na sprawne i bezproblemowe rozprowadzenie produktu. Produkty Bama są dostępne w sklepie internetowym galeriamarek.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz