Modna zima 2018 – przegląd butów dla dzieci

Wybierając dla swojej pociechy buty na sezon zimowy, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, by zagwarantować dziecko maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Chcąc ułatwić uzupełnienie zimowej garderoby dla najmłodszych użytkowników, przygotowaliśmy przegląd butów od najpopularniejszych marek!

Umbro Rang II

Funkcjonalne rozwiązania i znakomite wzornictwo, które nawiązuje do stylistyki profesjonalnego obuwia trekkingowego. Cholewkę butów Umbro Rang II wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału syntetycznego. Sylwetka z łatwością dopasowuje się do stopy, a jej konstrukcja gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza i ochronę przed chłodem. Solidny system sznurowania to kolejny element zaczerpnięty z profesjonalnego obuwia outdoorowego. Rozwiązanie to usprawnia dopasowanie butów do rozmiaru i kształtu stopy. Na zapiętku umieszczono specjalnych pasek, dzięki któremu dziecko będzie mogło w bezproblemowy sposób zakładać i zdejmować obuwie. Cholewkę osadzono na podeszwie z termoplastycznego tworzywa, odpowiedzialnego za niezbędną amortyzację. Podeszwę środkową zabezpieczono gumową podeszwą zewnętrzną, by zapewnić młodszym użytkownikom maksimum przyczepności na śliskich powierzchniach.

Feewear Baridi II

Naszą kolejną propozycją w przeglądzie zimowych butów dla dzieci jest model Feewear Baridi II, który również garściami czerpie inspiracja z profesjonalnego obuwia trekkingowego. Solidna cholewka została wyposażona w wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak między innymi solidny system wiązania, wysoki kołnierz czy wzmocnienia w newralgicznych obszarach sylwetki. We wnętrzu umieszczono bardzo dobrze oddychającą i przyjemną w dotyku wyściółkę, które czuwa nie tylko nad ogólnym komfortem użytkowania, lecz odpowiada również za ochronę przed chłodem i odpowiednią cyrkulację powietrza, która jest elementem niezbędnym nawet w przypadku obuwia na sezon zimowy. Cholewkę zestawiono z podeszwą, która oferuje maksimum amortyzacji i przyczepności do podłoża. Buty Feewear Baridi II w sklepie internetowym 50style.pl dostępne są w kilku stonowanych wariantach kolorystycznych.

adidas CW Snowpitch K

Model, w którym znajdziemy sporo funkcjonalnych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, znacznie poprawiających komfort użytkowania oraz wpływających na bezpieczeństwo użytkownika. Niemieccy projektanci na cholewce modelu adidas CW Snowpitch K połączyli naturalną skórę zamszową z wstawkami z materiału tekstylnego. Sylwetka jest wytrzymała i wygodna, a w dodatku oferuje optymalną cyrkulację powietrza. Cholewkę postawiono na podeszwie środkowej wykonanej ze sprężystej pianki EVA, która często jest wykorzystywana w kategorii obuwia sportowego dla zapewnienia dobrej amortyzacji na różnych nawierzchniach. W podeszwie zewnętrznej wykorzystano natomiast system Traxion, dzięki któremu buty adidas CW Snowpitch K bez problemu poradzą sobie na różnych nawierzchniach.

adidas Rapidsnow BTW C

Mamy dla wszych pociech jeszcze jedną propozycją z portfolio cenionej firmy założonej w 1949 roku przez Adolfa Dasslera. Model adidas Rapidsnow BTW C to obuwie, które powstały w celu gwarantowania najmłodszym użytkownikom pełnej ochrony przed siarczystymi mrozami, przeszywającym wiatrem oraz opadami śniegu lub deszczu. Za sprawą odpowiedniej konstrukcji i przemyślanych pod względem najmniejszych detali rozwiązań model ten oferuje właściwości niezbędne w obliczu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Buty otrzymały wysoką, wodoszczelną cholewkę oraz świetnie amortyzującą każdy krok podeszwę z pianki Cloudfoam.

Feewear Mores

Jeśli szukasz dla swojego dziecka butów outdoorowych, mogących zapewnić mu komfort i nienaganny look na co dzień, poznaj model Feewear Mores, który doskonale sprawdzi się w casualowych stylizacjach. Jedną z największych zalet tych butów jest watowany kołnierz, dzięki któremu dziecko zyskuje komfort, ochronę przed chłodem i zabezpieczenie stawu skokowego. Cholewkę uzupełniono solidnym wiązaniem, które niczym nie odstaje od rozwiązań wykorzystywanych w profesjonalnym obuwiu trekkingowym. Sylwetkę postawiono na grubej podeszwie z przyczepnym bieżnikiem.

New Balance KH800BKY

Modnych butów zimowych dla dzieci nie brakuje także w portfolio bostońskiej marki New Balance, założonej na początku XX wieku przez Williama J. Rileya. Na tegoroczną zimą proponujemy waszym pociechom model New Balance KH800BKY, w którym, jak przystało na sygnowany słynną „eNką” brand, mamy do czynienia ze sprawnym połączeniem funkcjonalności z atrakcyjnym dla oka designem. Cholewka modelu wyprodukowana została z wysokiej jakości skóry naturalnej, co przekłada się na wytrzymałość i prawidłową wentylację. W projekcie tym wykorzystano membranę H20 Resistance, dzięki której buty oferują ochronę przed wilgocią. Cholewkę zestawiono z podeszwą AT Tread, czuwającej nad znakomitą trakcją i przyczepnością do podłoża.

Sprawdź pozostałe buty dla dzieci w sklepie 50style.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz